Petek temizliği gerekli mi

20.10.2016     2659 Okunma
Petek temizliği gerekli mi Kalorifer peteklerinin temizliğini neden yapmalıyız. Sizde kış aylarında yüksek gaz faturasından ve evinizin yeterince ısınmamasından şikayet ediyor musunuz?

Peteklerin temizliğinden sonra %25 oranında enerji tasarrufu sağlana bilmektedir.

Elbette ki petek temizliği yaptırmak mecburi bir işlem değildir. Lakin bu kış günlerinde doğal gaz faturası geldiğinde gözlerimize bazen inanmak istemesek de :) acı gerçekle karşı karşıya kalabiliriz. Doğal gaz faturalarını indirmek için alacağımız tedbirlerin başında, kalorifer tesisatımızın temizliği, peteklerin temizlenmesi gelmelidir. Elbette sadece bunlar yeterli değildir, ama tasarrufa katkısı büyüktür. Ortalama % 15 ile %25 oranlarına varan ısı etkisi ve enerji tasarrufu sağlayabilmektedir. Tortu kaplamış, temizlenmeyen peteklerde ısı kaybı artmaktadır. Petek içerisinde sıcak suyun devir dayım işlemi zorlaşmakta buda doğal gazın daha fazla harcanmasına ve enerji kaybına yol açmaktadır.

Profesyonel petek temizleme hizmetimizden hemen yararlanın. Sizin için en uygun fiyat teklifli petek temizleme ücretini öğrenin.

Petek temizliği yapılması gerekli mi, petek temizliği kaç lira hemen öğren 0212 876 0 888.

Kombi bakım fiyatları

Kombi servis fiyatları, öncelikle kombi markasına göre farklılık gösterir. Kombi servis ücreti kombi modeline, servis sırasında yapılan yedek parça değişimine göre de değişebilir. Kombi bakımı ne kadar diye ortalama bir fiyat verecek olursak 50 TL ile 400 TL arasında bir fiyat olur. Online kombi servis ücretini öğrenebilirsiniz. En uygun kombi bakım fiyatı için teklif alın. Kombi bakımı, kombi servis ücreti ne kadar hemen öğrenin.
Petek temizleme işlemi & Petek temizleme fiyatı petek temizleme ücreti

Belirli kullanımdan sonra kalorifer tesisatınız içerisinde tortulanma meydana gelir. Bu süre kullandığınız şebeke suyunun kalitesine göre değişebilir. Zaman içerisinde kalorifer peteklerinin içinde duran su peteklere zarar verir. Sıcak suyun dolaşımını etkiler, ısı kaybına neden olur.

Petek temizleme fiyatı, daire de bulunan petek sayısına ve peteğin büyüklüğüne göre kullanılan temizleme ilaçına göre farklılık gösterir. 70TL ile 100 TL civarı bir fiyattan söz edilebilir. Temizletmek istediğiniz petek özelliklerini bize bildirerek, online olarak kesin petek temizleme ücretini öğrenebilirsiniz.