Maktek kombi ep arızası

11.02.2018     4566 Okunma
Maktek kombi ep arızası Maktek kombi nizi açtınız ve sürekli sinyal veriyor çalışmıyor ve uyarı sinyali sonunda ekranda EP arıza mesajını görüyorsunuz. Maktek kombi ep arızasını ekranda gördüğünüzde ne yapmalısınız? Öncelikle bu arazının nedenini söyleyelim. EP arıza mesajı kombi kazanında su seviyesinin bittiği anlamına gelmektedir. Kombi altında yer alan su basınç saatine bakarsanız onun düşük olduğunu göreceksiniz. Bunun 1.5 - 2 seviyesinde olması gereklidir.

Maktek kombi ep arızasını düzeltmek için, kombi altında yer alan su dolum vanasını açın ve basınç saatinden takip ederek su seviyesini 1.5 üzerine kadar çıkartın. Maktek kombiyi yeniden çalıştırın ve artık EP arızası düzeltilmiş oldu.

Maktek kombi ve diğer tüm kombi markaları için servis hizmetleri ile bakım işlemleriniz için bize hemen 0212 876 0 888 den ulaşınız. Kombi bakım ücreti yada kombi servis ücreti için bizden teklif almadan kararınızı vermeyin. Online olarak ta kombi servis fiyatı teklifi alabilirsiniz.
Maktek kombi arıza kodları, maktek kombi su ısıtmıyor, maktek kombi ep arızası ne anlamak geliyor nasıl düzeltilir.

Kombi bakım fiyatları

Kombi servis fiyatları, öncelikle kombi markasına göre farklılık gösterir. Kombi servis ücreti kombi modeline, servis sırasında yapılan yedek parça değişimine göre de değişebilir. Kombi bakımı ne kadar diye ortalama bir fiyat verecek olursak 50 TL ile 400 TL arasında bir fiyat olur. Online kombi servis ücretini öğrenebilirsiniz. En uygun kombi bakım fiyatı için teklif alın. Kombi bakımı, kombi servis ücreti ne kadar hemen öğrenin.
Petek temizleme işlemi & Petek temizleme fiyatı petek temizleme ücreti

Belirli kullanımdan sonra kalorifer tesisatınız içerisinde tortulanma meydana gelir. Bu süre kullandığınız şebeke suyunun kalitesine göre değişebilir. Zaman içerisinde kalorifer peteklerinin içinde duran su peteklere zarar verir. Sıcak suyun dolaşımını etkiler, ısı kaybına neden olur.

Petek temizleme fiyatı, daire de bulunan petek sayısına ve peteğin büyüklüğüne göre kullanılan temizleme ilaçına göre farklılık gösterir. 70TL ile 100 TL civarı bir fiyattan söz edilebilir. Temizletmek istediğiniz petek özelliklerini bize bildirerek, online olarak kesin petek temizleme ücretini öğrenebilirsiniz.