Kombi Servis Fiyatı

Kombinizin servis veya bakım fiyatını öğrenin, fiyat teklifi alın
  • Kombi Marka - Modeli *  
  • Kombi arıza veya durumu ile ilgili kısa açıklama
  • KİŞİSEL BİLGİLER
  • Adı Soyadı *  
  • Telefon *  
  • E-posta (Varsa)  
  • İlçe / Semt
  • Güvenlik Kodu *   kod
  •   


Sürekli çalışan kombi cihazları için bakım şarttır. Kombiler kış dönemleri elbette ki daha fazla kullanılmaktadır ama kombi dört mevsim yaz, kış çalışmaktadır. Yaz dönemlerin de sıcak su ihtiyaçımız için de kombi kullanmaktayız. Kombi kullanımını düşünürken de bu çalışmayı göz ardı etmek büyük hata olur. Yani kombi cihazlarınızı sadece kış aylarında çalışan bir cihaz gibi görmek ve sadece kış dönemlerinde bakımlarını yaptırmak veya kombi servisiniz ile görüşmek, size ilerleyen zaman için de daha fazla maliyet çıkartabilir.

Kombi servis ücretleri yapılan işlemlere göre çok farklılık göstere bilmektedir. Normal bakım sırasında değiştirilen parça, kombi ye takılan parçanın kalitesi, orjinal parçalar vb. çok fazla etmen kombi bakım fiyatını yükseltebilir.

Kombiniz için istediğiniz hizmeti aşağıda yer alan formu doldurarak bize iletirseniz, sizin için en uygun kombi servis fiyatını veya kombi bakım ücretini online olarak öğrenirsiniz. Kombi fiyat teklifimizi uygun bulursanız, müsait olduğunuz zaman diliminde teknik ekibimiz sizinle iletişime geçer.

Bize, 0212 876 0 888 den de hemen arayıp ulaşabilirsiniz.

Kombi bakım fiyatları

Kombi servis fiyatları, öncelikle kombi markasına göre farklılık gösterir. Kombi servis ücreti kombi modeline, servis sırasında yapılan yedek parça değişimine göre de değişebilir. Kombi bakımı ne kadar diye ortalama bir fiyat verecek olursak 50 TL ile 400 TL arasında bir fiyat olur. Online kombi servis ücretini öğrenebilirsiniz. En uygun kombi bakım fiyatı için teklif alın. Kombi bakımı, kombi servis ücreti ne kadar hemen öğrenin.
Petek temizleme işlemi & Petek temizleme fiyatı petek temizleme ücreti

Belirli kullanımdan sonra kalorifer tesisatınız içerisinde tortulanma meydana gelir. Bu süre kullandığınız şebeke suyunun kalitesine göre değişebilir. Zaman içerisinde kalorifer peteklerinin içinde duran su peteklere zarar verir. Sıcak suyun dolaşımını etkiler, ısı kaybına neden olur.

Petek temizleme fiyatı, daire de bulunan petek sayısına ve peteğin büyüklüğüne göre kullanılan temizleme ilaçına göre farklılık gösterir. 70TL ile 100 TL civarı bir fiyattan söz edilebilir. Temizletmek istediğiniz petek özelliklerini bize bildirerek, online olarak kesin petek temizleme ücretini öğrenebilirsiniz.