Kombi kart tamiri

13.10.2017     2485 Okunma
Kombi kart tamiri Kombi markası ne olursa olsun bazı sebeplerden dolayı kombi kartı arızalanır. Kombi kart arızasının farklı sebepleri olabilir lakin en çok karşılaştığımız kombi kart arıza sebebi başında gelen voltajın (elektrik akımının) çok yüksek yada düşük olmasıdır. Bilinenin aksine sadece yüksek gelen elektrik kartı yakmaz tersi yani elektriğin olması gerekenden düşük olması da kombi kartının yanmasına neden olabilir. Gelen elektrik akımı ani olarak yükselebilir veya düşebilir, bu sırada meydana gelen voltaj farklılıkları aslına bakarsanız sadece kombi değil, kullandığımız tüm elektronik cihazlarımıza zarar verebilir. 

Kombi kartları diğer cihazlara göre biraz daha narin olmaları sebebi ile elektrik dalgalanmalarından daha çabuk etkilenir ve kombi kartı yanabilir, yanda zarar görüp arıza verebilir. Yetkili kombi servisi genel olarak anakart arızası olan kombiler için tamir yerine değiştirmeyi tercih etmektedir, bununda size maliyeti epey yüksek olur elbette. Ama kombi kart tamiri yapılabilir. Kombi markanıza göre kombi kart tamir ücretini hemen öğrenebilirsiniz

En çok kombi kart tamiri yapılan markalar;
  • Demirdöküm kombi kart tamiri
  • ECA kombi kart tamiri
  • Baymak kombi kart tamiri
  • Vaillant kombi kart tamiri
  • Airfel kombi kart tamiri
  • Alarko kombi kart tamiri
Yukarda sayılan kombi markaları yanı sıra diğer tüm kombi markaları için, kombi kart tamiri hizmeti vermekteyiz. Online fiyat teklifi alabilir, kombiniz için kombi kart tamir ücretini öğrenebilirsiniz.
0212 876 0 888

kombi kart tamiri, kombi kart arıza sebebi nedir, kombi kart tamir ücreti

Kombi bakım fiyatları

Kombi servis fiyatları, öncelikle kombi markasına göre farklılık gösterir. Kombi servis ücreti kombi modeline, servis sırasında yapılan yedek parça değişimine göre de değişebilir. Kombi bakımı ne kadar diye ortalama bir fiyat verecek olursak 50 TL ile 400 TL arasında bir fiyat olur. Online kombi servis ücretini öğrenebilirsiniz. En uygun kombi bakım fiyatı için teklif alın. Kombi bakımı, kombi servis ücreti ne kadar hemen öğrenin.
Petek temizleme işlemi & Petek temizleme fiyatı petek temizleme ücreti

Belirli kullanımdan sonra kalorifer tesisatınız içerisinde tortulanma meydana gelir. Bu süre kullandığınız şebeke suyunun kalitesine göre değişebilir. Zaman içerisinde kalorifer peteklerinin içinde duran su peteklere zarar verir. Sıcak suyun dolaşımını etkiler, ısı kaybına neden olur.

Petek temizleme fiyatı, daire de bulunan petek sayısına ve peteğin büyüklüğüne göre kullanılan temizleme ilaçına göre farklılık gösterir. 70TL ile 100 TL civarı bir fiyattan söz edilebilir. Temizletmek istediğiniz petek özelliklerini bize bildirerek, online olarak kesin petek temizleme ücretini öğrenebilirsiniz.